• Najnowsze wpisy

 • Najnowsze komentarze

 • Kategorie

 • Tagi

 • O Autorce

  Nazywam się Aleksandra Burczyńska (Adamczyk) jestem lekarzem dentystą.

  W czasie swojej pracy zrozumiałam, że dzieci i dorośli boją się wizyt stomatologicznych z dwóch różnych powodów.

  Dorośli pamiętają nieprzyjemne czasy wizyt dentystycznych kiedy sprzęt i podejście lekarza były dosyć staroświeckie. Dzieci boją się tego co nieznane, nie mają doświadczenia w chodzeniu do dentysty.

  Postanowiłam stworzyć tego bloga, aby duzi i mali wiedzieli wszystko o swoich zębach, metodach leczenia, i możliwościach  zapobiegania nieprzyjemnych i bolesnych wizyt. Rodzice dowiedzą się jak przeciwdziałać próchnicy u swoich dzieci, a jednocześnie w zaciszu domowym, w formie zabawy przygotują swoje pociechy do pierwszej lub kolejnej wizyty stomatologicznej.

  Z upływem czasu będę omawiać najróżniejsze tematy-od ząbkowania, przez profilaktykę przeciw próchnicową do ortodoncji. Stworzyłam rysunki, które będę cyklicznie zamieszczać (np. Zębuś który jest leczony z próchnicy, Zębuś który uwielbia kąpiele w pianie) z dedykacją dla Waszych dzieci.

  Mam nadzieję, że to pozwoli Państwu lepiej dbać o zdrowie swoich zębów oraz Waszych pociech.

  Poprzez zabawę wizyta u stomatologa stanie się dla dziecka czymś zwyczńajnym, a nawet przyjemnym.

  Gabinet, w którym pracuję :

  Saska Smile

  ul. Saska 105 lok. 99, Warszawa – Saska Kępa

  (wejście od ul. Dąbrówki)

  +48 693 088 693

  22 616 16 53

  *UWAGA! Chciałabym poinformować Państwa, iż wszystkie produkty (również środki farmaceutyczne), które zamieszczam na moim blogu są przeze mnie przetestowane i nie otrzymuję żadnego wynagrodzenia za umieszczanie lub polecanie ich na moim blogu: zdrowa-buzia.com

  Pozdrawiam  :)

  Aleksandra Burczyńska (Adamczyk)